وا!   

وحشتناک است ... اما به گونه‌ی غریبی احساس می‌کنم روحم دارد ته می‌کشد. و برای تو که به روح اعتقاد داری، کار سختی نیست که با استخوان‌های باقی‌مانده‌ام، دندان‌هات را خلال کنی و بگویی:

-  دربست!

لینک

   بدون شرح   

 با اين كلمات كليدي از گوگل به اين‌جا آمده‌اند:

محضر، ملك‌الموت، كلم، جلال سميعي، عزرائيل ملك الموت، رز، joonomi، سینه خواهرم، منشئات قائم مقام، افشاگری...

لینک

   بنده هم عاشقم ... ولی زير گذر نمی‌شود! *   

امروز، همکارم و دوست‌ترم (!) مهدی استاداحمد، می‌رود خانه‌ی بخت؛ تمامی این خستگی‌های چند ماهه به فرجام می‌رسد و با نرگسش قرار است زندگی‌شان تازه شود. بی‌اغراق می‌گویم مهدی از بهترین شاعران طنزپرداز روزگار ماست و خنده‌های زیادی را بر لب اطرافیانش نشانده ... و از خدا می‌خواهم خنده از لب او و همسر مهربانش دور نشود. در این بیش از دو سالی که در حوزه‌ی طنز همکار بوده‌ایم، مهدی از پرتلاش‌ترین نویسنده‌های گروه بوده ... امیدوارم فرشته‌های خوشبختی‌شان امشب نویسنده‌های پرتلاشی باشند!

*مصرعی از بهترین شعر مهدی‌ست.

لینک

   چند خبر خوب   

۱- ماهنامه‌ي گل‌آقاي مرداد ماه، با ويژه‌نامه‌ي خواندني مشروطيت به‌زودي روي دكه مي‌آيد؛ روي سايت مي‌توانيد اشانتيوني از متن‌ها را بخوانيد. قرار است همين روزها هم ويژه‌نامه‌ي برقي درباره‌ي مشروطيت آپ‌ديت شود.

پ.ن: این هم ویژه‌نامه‌.

+ نوشته‌ی من: مي‌توان ناديده گفت اين سند بسيار تاريخي راهگشاي بسياري از پژوهشگران و صنعتگران بشريت خواهد بود و ابعاد تاريخي بسياري را از مقوله پيچيده و فعلاً بي‌ارزش مشروطه روشن مي‌كند. همين جا از خانم بي‌بي زبيده گل‌خاني ساكن شميرانات، كه اين سند را چون نمي‌دانست جريانش چيست به ما اهدا كرد، به شدت تشكر و قدرداني مي‌نماييم. ادامه در سایت گل‌آقا

۲- جشن‌واره‌ي طنز دفتر طنز حوزه‌ي هنري (فقط لطفا موضوع دوم فراخوان را جدي نگيريد؛ بخش آزاد را بچسبيد.)

۳- جشن‌واره‌ي طنزهاي ۱۸كلمه‌اي راديو جوان

۴ـ طنز لطيف، ثمره‌ي نگاه انساني‌ست.

لینک
   دو نقطه دی   
من از لرستان می‌آیم با یک بغل عشق و ماست محلی و ویروس سرماخوردگی. به‌زودی در این محل وب‌لاگ مرحوم ما دوباره نصب می‌گردد.
لینک