اعلام حمايت   

به نام اهورامزدا، خداي انتخابات

نازنينانم! گل و گلاب‌هايم در خانه‌ي ملت!
مباد كه روي خوش‌روي شمايان را غرقه در اشك تاثر و تحسر ببينم. كاش بشكند، دست آناني كه شما را از حق خدمت‌گزاري دوباره محروم و ما را در حسرت تنفس در سايه‌ي پدرانه‌ي شما مغموم نگاه مي‌دارند.
بي‌ترديد، كارنامه‌ي درخشان شما در اين سال‌هاي سخت بي‌نوايي و بيداد، قاطع‌تر از هر فرياد و تحصن و بيانيه و غيره‌اي، سند مظلوميت شما نيز هست. حال كه مي‌بينم در اين سراب آزادي پاستوريزه، در اين تشنگي بي‌امان خدمت، در اين گرسنگي هميشگي و فقر خودخواسته‌تان، چنين مردانه و دلاورانه چند ساعت از روز را بدون آب و نان، براي احقاق حقوق خويش و بشريت و انسان و موارد مشابه آنان، تلاشي خالصانه و پاي‌مردي‌‌اي اسلامي‌ ـ فني داريد، از آن كه چه بخواهم و چه نخواهم، خود را نماينده‌ي واقعي من و هم‌نسلانم مي‌دانيد، ناچارم به خود ببالم.

ستاره‌ها نهفتند در آسمان شـورا
دلم گرفته بابا!* هواي گريه با من ...

افسوس كه در هر دو دوره‌ي انتخابات شوراها و انتخابات مجلس پيشين، حقير در شهرستان بود و توفيق اعلام حمايت كتبي از شما را نيافت. اما اكنون، به همان سفره‌ي مظلومانه‌ي افطاري‌هاتان، به بيانيه‌هاي روضه‌وارتان، به هاي‌هاي غريبانه‌ي فرزندان‌تان ـ كه اين روزها در كنار شما، سختي تحصني چنين غريبانه را بر خويش هموار نموده‌اند، و به چانه‌زني‌هاي برادرانه‌ي پدربزرگ عزيزم ـ پرچم‌دار مسلم اصلاحات، سوگند مي‌خورم كه هرگز اين روزهاي لبريز از شور و شادي را ـ به ويژه براي خدمتي كه بيش‌تر از هميشه به عرصه‌ي طنز مي‌كنيد ـ فراموش نخواهم نمود. بي‌شك تفاوت عمده‌ي شما با محافظه‌كاران پدرسوخته ـ كه همه‌ي نابساماني‌ها و گرفتاري‌هاي ما از آمريكا و آن‌هاست ـ در همين مظلوميت‌هاي طولاني و چندين هزار توماني‌ست.

اي واي بر وكيلي كز ياد رفته باشد
توفيق خدمت او بر باد رفته باشد ...

هم‌چنان بر مواضع شفاف خويش تا اطلاع ثانوي پا‌فشاري كنيد. يقين دارم كه خورشيد اين روزها از پشت صندوق‌هاي راي طلوع مي‌كند.
والسلام علي من اتبعكم و آباؤكم

پي‌نوشت:
* بابا: كنايه از رييس مجلس ( نسخه‌ي چاپ ياس نو )؛ پدران احزاب اصلاح‌طلب ( نسخه‌ي چاپ كيهان )

لینک