... و خدا « چيکن چيز برگر »‌ را آفريد !!!


سلام .
*
مهاجر و لولک عزيز ، اول ماه رمضان کاري کردند که سخت به دلم نشست ؛ مناجاتي نوشتند به سبک دعاي قنوت معروف نمازشب که چهل مومن را در آن دعا مي‌کنند ... و آن‌ها اسم چهل وبلاگ يا وبلاگ‌نويس را نوشته‌‌اند ؛ دلم برايشان تنگ شده ؛ هر کجا هستند ، خدايا به سلامت دارشان !
*
ديشب ، افطار را با رفقاي گل و گلاب بوديم ؛ خيلي‌ها را بالاخره ديديم : ياشا ، شکيبا ، بهناز ... بقيه‌ي حضرات ۷سنگ هم بودند : حميد ، هديه ، فائزه ، ، مهدي ، سياوش ، معصومه ، منصوره و رضا ... جاي اشکان و سيامک و هيوا و احسان و بهروز و فريبا و امير هم خالي بود ... خلاصه خاطره‌اي شد اين افطار عجيب و غريب ؛ حداقل حسنش اين بود که ما بعد از بيش از بيست سال عمر گرفتن از حضرت پروردگار ، ديشب فهميديم که « چيکن چيز برگر » ، همان همبرگر است که با يک نوع بربري کنجددار گرد (!) همراه مي‌شود !
بودن با رفقا سخت آدم را هوايي مي‌کند ؛ هوايي آن که درس و مشق را رها کني و گاهي سري بزني به خاطره‌هايي که هنوز هيچ از آن‌ها نگذشته ، عزيزند ؛ چه کنيم ديگر : ما را دلي است بس ضعيف ، نخراشيدش !
*
راستي ، رفيقي ديشب از خواب کربلايش گفت و اين که چه کرده بود در آن حرم زيبا و عجيب ، تنها و شاد ؛ مي‌گفت آن‌قدر رويايم صادق و شيرين بود که در خواب مي‌دانستم نماز صبحم دارد قضا مي‌شود و دل نمي‌کندم که آن سبکي را رها کنم ... يعني مي‌شود دلي کند و سفري کرد به آن‌جا که سبکت کند ؟ من که شديدا يک سفر لازم دارم ؛ کجا ؟ هر جا که پيش آيد و دغدغه‌ها را از دل ما بکند . شما چنين جايي را مي‌شناسيد ؟

/ 3 نظر / 5 بازدید
فریبا

خوش باشید و همیشه شاد جای ما رو هم حسابی خالی کنید

لولک

سلام...البته اون بيشتر از 40 تا شد.در ضمن بابا ما کوچيکتيم. ما که همش اينجاييم!!!...التماس دعا

ZAHRA

SALAM ...EKHTYIAR DARYD MA VA DELKHORY /??!!!SHOMA VA DELKHOR KARDANE MA?!!RASTESH IN ROOZHA KHEILY SARAM SHOOLOOGH BOOD ...BE HAR HAL MATALEBETOON ROKHOONDAM ... !! KHOLASE SHARMANDEIE TAVAJOHETOON SHAD BASHYD