ديوانه، سطل، عمر ...

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

سلام.

*

حس و حوصله، موجود نيست! خراب است اوضاع دل و بال مان ... نه قوتي (!) براي درس خواندن و نه قوّتي به بازو براي غلط بزرگي ... بد روزگاري شده، روزهاي تابستان کشدار و بي فايده؛ صبح داشتم به اين فکر مي کردم که عين همان ديوانه اي که استاد احترامي مي گفت، سطل لحظه هاي عمرم را – که تهش سوراخ شده! – با خود برداشته ام و توي کوچه ها راه مي روم؛ تا کي اين قطره ها خالي شوند و گوشه اي به خواري بيفتم ... .

*

هفت سنگ نوزدهم، منتشر شده است. تکه هاي خواندني زياد دارد، يکي هم مصاحبه ي بسيار کُميکي  ست با مسعود ده نمکي؛ که بي اغراق با جواب هايي که حضرتش داده، طنزي ناب آفريده! ... ستون من را هم با نام  در محضر ملک الموت بخوانيد، که نامه اي ست به حضرت ملک الموت.

*

عجب بوي سوختن دلي مي آيد ... .

/ 7 نظر / 4 بازدید
نیما عابد

سلام هميشه بوی سوختگی دل می آيد.راستی که ايد ده نمکی استاد شش دانگ هستند:)

lale

سلام عزيز ...فعلا با همين اوضاع کش دار کنار بيا تا صبح دولتت بدمد ...من مهربان هم برايت دست به دعا هستم !

lale

... این زندگی هر اندازه که بر خلاف ميلت باشد ... بدان که تو حريف قدرتمند تری هستی !

چه فرقي مي كنه كه كي باشه!

سلام/راستش به احترام توصيه تان مصاحبه با حضرتش را خوانديم ...اما حقيقتش را بخواهيدباتوجه به اينکه تشابه فکری با ايشان نداشته و ندارم بنابراين سعی کردم بسيار سختگيرانه متن مصاحبه را از اول تا آخر بخوانم و نهايتاْ .....هيچ بوی (کمدی) از آن به مشاممان نرسيد !..همان (طنز) بهتر بود، و شايد که (طنز سياه يا طنز تلخ!)...چند جا از شهيد باکری سخن به ميان آمده بود از آنجا که افتخار شهروندی در شهری را دارم که روزی آن شهيد شردارش بوده ذکر مطلبی را خالی از فايده نمی دانم....کاش اقای ده نمکی به اين نکته هم اشاره می کردند که اگر شهيد باکری (شهيد) نمی شدند شايد تا همين الان هم برچسب منافق بودن بر پيشانی ايشان، از سوی برخی از همين دايه های مهربانتر از مادر و علم دينداری بر دوش گرفته باقی بود !...خاطره ها می گويند که چه ها نگفتند و نکردند بر سر آن شهيد و چگونه او را از ديارش فراری دادند تا مهر شهادت بر دفتر زندگی او در جايی ديگر رقم بخورد!

كلاشينكف

مرده شور! تو هم رسیدی آخر خط بالاخره؟! هی گفتم به مرگ نگاه صادق هدایت وار نکن!! هی گفتم قلم رقصانی! نکن! کم می آوری! بفرما! این هم آخر و عاقبت! حالا یه کم شل کن تا...!!!:)

lale

من تازه الان بوی سوخته ء آن دل را شنيدم ...افسوس