فراخوان

سلام .
*
رفتيم و گل زديم به امتحان‌هاي گرامي ... نامردها نمي‌دانند بايد با يک آدم فرهنگي چطور برخورد کنند که چيني نازک نازنين بازي‌اش نشکند ! رها کنم . حالا باز منم و ترم گرامي‌تر و يک دنيا واحد براي پاس دادن دل خودم ! حالشان را مي‌گيرم .
*
جلوي پنجره‌تان نبودم ، چند روزي ؛ نمي‌خواستم شايد که باشم ... اما دلم تازگي‌ها برايت تنگ نمي‌شود ؛ زماني آن قدر زيبا بودي ، که تمام دغدغه‌هايم با ديدنت دود مي‌شدند و مي‌رفتند آسمان هفتم بي‌خيالي ... حالا ترجيح مي‌دهم توي جهنم بي‌عاري ساکن باشم تا آن روز که دلم برايت دوباره تنگ بشود ... آن روز ، هم گلايه‌ها دارم از تو و هم مي‌نويسم که چقدر و چطور دوستت دارم . دروغ نگويم ، گاهي سر کوچه‌تان مي‌مانم و سرک مي‌کشم تا صورتت از يادم نرود ... ولي ديدار را فعلا فراموش کن ... دوباره دوستت خواهم داشت !
فرصت بده تا مطمئن شوم ، که حامل دلسوزي و نگراني بوده‌ام ، يا حمال فضولي و بدبيني و سوء‌تفاهم ... .
*
پسرم را خيلي‌هاتان ديده‌ايد : اسکندرم را مي‌گويم ... ماه‌ها پيش ، مادرش وقتي سرپرستي‌اش را به من بخشيد ، تازه گفت اسمش اين است . روزي مجموعه‌ي حرف‌ها و دردل‌هايم را با اسکندرم اين‌جا خواهم نوشت .
دو رفيق شفيق قديمي هم دارم ؛ از آن‌ها که خيلي از خلوت‌هاي خوش و ناخوشم را با من زيسته‌اند : يکي سررسيدم – که به فلاني گفتم ساز من همين است و هرگز هم از نواختنش خسته نمي‌شوم – و محرم لحظاتي بوده که گاه خودم را هم نمي‌توانسته‌ام تحمل کنم . 29 اسفند سال 1378 ، چند ساعت مانده به تحویل سال جديد – که از سر خستگي يا دلزدگي يا شايد هم پز روشنفکری (!) ، يک گوني از بچه‌هايم و رفقايشان را که با کلی درد و زحمت زاده بودمشان ، گذاشتم دم در تا رفتگر ببردشان – دلم فقط براي سررسيدهايم سوخت .
ديگري واکمن حالا کهنه‌ام است که گوش دلم را بارها نوازش داده و آرام کرده ... حالا مانده‌ام که برايشان چه اسم‌هایی بگذارم ؛ واگذارش مي‌کنم به شما ... فقط حتما اسمي را پیشنهاد کنيد که شبها جرات صدا کردنش را داشته باشم !
*
ما را سري است با تو که گر خلق روزگار
دشمن شوند و سر برود ، هم بر آن سریم/ 5 نظر / 3 بازدید
zahra

salam..khoshhalam ke belakhare in emtehana tamoom shod !!omidvaram movafagh bashid ... dar morede esm ham sharmande akhe man ie daftare 7sale daram ke hanooz barash hich esmi nazashtam amma ie saz daram behesh migam ASHENAIE BINASIB sarboland bashid

giti

سلام...اسمشون زياد مهم نيست ...بذار اون ها صدات بزنن...تازه تو خوش به حالته!بچه ات يه اسم معقول داره..مال من اسمش کوچولو!همين! آقا ما برای يافتن شما جايزه تعيين کرديم!

امیر

سلام برای واکمنت گوشنگ،وبرای سررسیدت دلک به قول بعضی ها دروووووووووووووووووووووووووود

من سردبير سابق

حالا كه به لطف خدا ما هم شده ايم رييس شورا سري به ما نمي زني؟ ما تو را چند جا لينكيديم و تو؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!