انقلاب !

سلام.
*
خداي را سپاس مي‌گوييم که کرکري‌هاي حضرات نکبت‌آباد سياست و انقلابي‌گري خيرخواهانه‌ي حضرات کوچکي که فقط مبارزند و مهم نيست با که و چه مبارزه مي‌کنند، روزگار را به کاممان خوش کرد و امتحان‌هاي ما را دو ماه به تعويق انداخت! تا ظهر امروز به اين فکر مي‌کردم که اين همه فغان و دموکراسي‌خواهي از نوع احمقانه، چه سودي به حال مردم دارد ... خبر عقب افتادن امتحان‌ها، کاممان را شيرين کرد! شيريني‌اي به تلخي تکرار کميک تاريخ مبارزات آدم‌هاي شديدا دردمند – که نمي‌دانند کجاي شان درد مي‌کند!
*

قاچاق!


( براي امير و حواي دلداده‌ي معروفش! )

به گزارش فرشته‌ي خبرچين بهشت، زوج جواني با نام‌هاي « آ » و « ح »، در هنگام خروج از بهشت، مقادير قابل توجهي سيب در چمدان‌هاي خود جاسازي کرده بودند که با هوشياري ماموران گمرک، تعداد زيادي از سيب‌ها کشف شد. تحقيقات درباره‌ي انگيزه‌ي اين افراد همچنان ادامه دارد.

/ 16 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سيامك

سلام دلبندم ! من به سلامی اکتفا می کنم که بس خوب گفته ای و جای سخن نمی ماند ! شاد باشي

darvish!!!!

حيف شد من حذف ترم کردم آخه

كلاشينكف

ای مرده شور اون قلم هيز و ضدانقلابی ات رو ببرن! جون به جونت کنند! همون دربون دم و دستگاه دباغی! ویزور چشم نظام است! بترک! ملیجک رولمی! شرمت باد!

قورمه سبزی ( مهدی )

سلام ! آره ! من همونم که گفتی جلال جان ! در حقيقت من ممدشون هستم ! ياد سوسک و عنکبوت گوشه ديوار بخير ! به حامد بديعی هم سلام برسون ! بازم زيارتتون کنيم آقا !

amir

من و حوا هم يابد ابن جا نظر می ذاشتيم نه .

armin

خيلی خوب بود رفيق....عالی بود...موفق باشی ...ضمنا با اجازه لينکيدمت و طبعا در انتظار اقدامات متقابلم ! ...موفق باشی !

m m

شنيدين؟! سيب آدم با هر صوتی، هر صوتی می لرزه اما ديگه هيچ وقت نمی افته . انگار می دونه افتادنش جز گناهی ،دوباره ديگه هرگز به تولد يه نيوتون نمی انجامه!

erotica

يعنی من خواب نيستم؟...يعنی شما بالاخره اومدی به ما سر زدی؟تا يه هفته ميگم جشن بگيرن...خيلی سرافراز کردين بابا!!!!

FATEMEH

ای داد ، يك افتضاح و يك طرد ديگر از بهشت ؟؟ اين بار كجا متولد شويم ؟؟ خدا ميداند .