دهقان فداکار

1•<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

صداي مشکوک ريزش کوه که دوباره توي فضا پيچيد، ريزعلی خواجوي ديگر درنگ نکرد؛ يکتا پيراهن نازکش را از تن به در کرد، نفت فانوسش را رويش ريخت و آتشش زد ... برهنه و مضطرب، با داد و فرياد به طرف خطوط راه آهن دويد... .

 

 

2•

شاکي: ريزعلي خواجوي

متهم: پدرسوخته ي اول، پدرسوخته ي دوم، پدرسوخته ي سوم، پدرسوخته ي چهارم

اتهام: زورگيري از طريق فريب شاکي به بهانه ي ريزش کوه، سرقت به عنف، همراه با آزار و اذيت شديد شاکي

 

/ 16 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نیما عابد

سلام. خدا هم بيامرزد اين ريزعلی قهرمان را که به نجات تکنولوژی جديد آن روز هم آمد...برقرار باشيد هميشه

آدمك

سلام جلال جونم! آقا با اين‌كه قبلاً شنيده بودم ولي بازم حال داد.... من اندازه‌ي يه عالمه‌ي كوچولو گرفتارم.... شرمنده كه بايد برم... شاد باشي و برقرار... تا بعد...

كلاشينكف

سلام بر قلمبه پيامبر نما! خوبی؟ هماهنگی ؟ برو دکتر ...بگو حتی بعد از ناکامی در نظرسنجی هفت سنگ باز هم به آن شیوه قدیمی نوشتن ادامه می دم!!! :) ببینم کی به تو الهام کرده که در خصوص طنز این مرز و بوم! مسئولیت داری؟؟؟! باور کن مطالب جدی ات خیلی بیتر است! البته به شرطی که خیلی استعاره پیچ اش نکنی ...ساده و صریح و روان و زلال حرف بزن! تازه فکر کنم...جای شاکی و متهم رو اشتباهی نوشتی ....! دیگه همین!

بوف كور

سلام دوست من وبلاگ زيبايي داري با موضوعي جالب اگر دوست داشتي پيغام بده به هم بلينکيم

دردی کش

سلام؛فقط تو رو می شناسن که الان امتحان داشته باشه. برای همين کلی حالم گرفته می شه ميام اينجا!!!! موفق باشی و شاد و پيروز!

lale

سلام جلال...

بلا

شما به دهقان فداكار هم گير ميديد

mahmood

سلام ! از خوندن اين نوشته ها همون قدر حظ ميكنم كه خوندن 7سنگ محظوظم ميكرد ..خيلي خوبه كه اينجا هست تا هميشه بتونيم از قلمتون استفاده كنيم ..راستي ديد جالبي بود راجع به يك دهقان فداكار...راستي تر توحتما موفق ميشي؛ خيلي محشر بود حيف كه بعضي ها دلشون اصلا كيسه نداره و هركي هر جور واردش يشه موندگار نيست و از اون طرف ميفته بيرون بعضي ها هم در كيسه رو مهر وموم كردن تا مبادا ...دوران عجيبيه ...

حسین

سلام بر شما بد روزگاری شده دیگه کسی جرآت کمک کردن به کسی رو نداره این داستان رو قراره توی کتاب کلاس چندم چاپ کنن قربانت