به این می گویند پست مدرنیسم در ادبیات نمایشی

 

 

۱

 

دير نيست تبريک گفتن به برادرم؛ از آن رو که در اين قحطی نور و ستاره، به ستاره‌آباد شبیخون زده و عروس آورده!<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

۲

من و مهدی رسما شده‌ایم دانشجویان نخبه‌ی علوم ارتباطات با گرایش روزنامه‌نگاری در دانشگاه علامه‌ طباطبایی؛ نمی‌دانم با این درمان درازمدت بالاخره خوب می‌شویم یا نه؟ ما هم آخرسر زده‌ایم به کاهدان کرم‌های شب‌تاب؛ شاید عروس‌مان کردند؛ هان؟!

 

۳

به خودت نگیر جگرک! شکر! عسل صد در صد طبیعی! چای خالص خارجه! به خودت نگیر لطفا! ۲ بند بالا را که بخوانی می‌فهمی حال و روزم را ... این‌جا تهران است؛ صدای ما را از منتهی‌الیه امیدواری می‌شنوید.

 

۴

یکی می‌گفت: من از دنیا فقط ۲ چیز دارم: اشتها و امید!

/ 9 نظر / 4 بازدید
راحله

جدا خوبه اگه بفهمم ربط عکس با اين شاهکار ادبی چيه ؟!

سیاوشون

به مهدی هم گفتم، الان به تو هم می‌گویم: کاری کردید کارستان! یک چیزی نزدیک به شاهکار! کمی دیر شده اما ماهی را هر وقت از آب بگیری، می‌گویند که تاره است، و هست! حتما هست رفیق. سلام!

امیر

دیر نیست زمانی که به تو تبریک گویم...خوشحالم.

صحرا

سلام ...يكي را مي شناسم كه از زندگي هيچ چيز ندارد !!اما از دنيا همه چيز !!جز اشتها و اميد !...گفته ام برود دنبال راههاي خودكشي آسان !!!.....شاد باشي وموفق

aashenaa

سلام همسایه: اين عکسه معلوم نبود.به اون يکی هم بفرماييدکپسول مولتی ویتامین بخورند و دعا بخوانندچون اشتها و اميد دو نياز انکار ناپذيرزندگی هستند البته يکی دیگه هم هست........!!!!!راجع به موارد شخصی هم کامنت نمی نگاريم. بما چه. پيروز باشيد.

هدیه , وحید

رشته جديد مبارک خداييش تو مهندس بشو نبوديا !