بهانه ...

بايد ساکت و ساکن ايستاد به احترام بانويي که فارغ از همه‌ي نکبت‌ها و مصلحت‌هاي سياست‌هاي ديني و دين ِ سياسي، نامي زنده و جاويد دارد؛ بايد نشست و شنيد، حرف‌هاي ناگفته‌اي را که گويي طلب ِ همه‌ي تاريخ‌ ِ واقعي‌اند از تاريخ ِ تحريف‌شده، که از بيان ِ بانوي بزرگ ِ خانه‌ي کوچک ِ بزرگتر از همه‌ي تاريخ، اين‌گونه جاودانه و زنده، زنده‌تر از اين همه ثانيه‌ي ستمگر، مثل خون تازه از دل زمين مي‌جوشند ... مثل خون تازه؛ خون تازه‌ي روي ديوارهاي حسود ... ديوارهاي بخيل که چشم ديدن آن همه بلندقامتي را ندارند ... با ردّي گم‌شده، اما وسوسه‌گر ... .<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

وسوسه‌ي نشستن پشت در چوبي‌ ِ هميشه نيم‌سوخته، هوس گريستن به بهانه‌ي تازگي دوباره‌ي آن همه اشک، بغضي که دوباره به اين دستاويز بازگشته ... توي دلم غوغا به پا کرده‌اند.

خدا کند که تاب بياوري، دل ِ بي‌نوا ... بهانه‌ي وسوسه‌گر ِ کُشنده‌اي پيدا کرده‌اي امشب ... خدا کند که تاب بياوري بي‌نوا!

 

/ 9 نظر / 3 بازدید
سعيد

ستاره رو به سحر سوخت ارغوان خشكيد .!!!!!!!!!!!. بهش بگو: ( تو كه دل ميبري بايك نگاهي/// نگاهي هم به ما كن گاه گاهي) بعد بگو سعيد هم هستا . مخلصيم داداش.

Elham

وبلاگ خوبی داری .. .مخصوصا موزیک متن:) ... موفق باشی. اگر دوست داری به من هم سر بزن

دردی کش

من چرا موزيکی نمی شنوم!! راستی چی کار می کنی با درس؟؟؟؟

حميد

سلام .............. ستاره پشت در بود ....

jenazeha

سلام فکر نمی کردم يکی از ملک الموتها در اين سرای بلاگها موجود باشد. من تازه از آن طرف آمده ام نمی دانم تو برادری يا خواهر اما به ما سر بزن. اگه البته از جنازه ها وحشت نداری.....قول می دم نترسونمت!!!!!!!!!!!

m m

ديشب تا صبح کسی از درد نخوابيد... پشت در نشسته بود... ناله می خواند...

فری

سلام آقا جلال. شما را چه شده است. همه يه جورايی قات قات....