آگهی مناقصه

این رز زرد معنی ش چی بود؟!

نظر به آن که پنج‌شنبه‌ی هفته‌ی جاری، مراسم نامزدپزان برادر بزرگترم برگزار می‌گردد؛ و این چراغ قرمز سرسخت، بالاخره از مسیر خوشبختی نگارنده برداشته خواهد شد؛ و نظرتر به این که تقاضاها و دعاهای مختلف خانواده و اقوام نسبت به ازدواج من نیز شدت یافته است، لذا با یادآوری این نکته که تا چند سال دیگر، این‌جانب به دلیل برهم‌خوردن تعادل جمعیتی دختران و پسران تبدیل به کیمیایی برای ازدواج دختران خواهم شد، به یک فروند همسر شایسته، با شرایط زیر نیازمندم:

۱- نجیب، خانواده‌دار و غیره باشد.
۲- از نظر جلوه‌های بصری، در حد خواهرمان جنیفر لوپز باشد.
۳- از نظر اعتقادی، به خدا و پیغمبر و آتش جهنم ایمان داشته باشد و دست‌کم چهل حدیث در باب آداب شوهرداری و وظایف زن مسلمه در قبال شوهرش را از بر باشد.
۴- خانه‌ی شخصی و خودروی مدل بالاتر از ۱۳۸۰ داشته باشد.
۵- شاغل و بهره‌مند از حقوق ماهیانه‌ی حداقل یک میلیون تومان باشد.
۶- خرج این جوان نجیب سالم خانواده‌دار روشن‌فکر را بدهد.
۷- ترجیحا روی آفتاب و مهتاب را ندیده باشد.

متقاضیان تا ۲۵ اسفند ماه سال جاری درخواست کتبی خود را همراه با یک قطعه عکس - حداقل ۶*۴ رنگی - به صندوق الکترونیکی این‌جانب ارسال نمایند.
توجه: به تقاضاهای فاقد عکس، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

/ 13 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
امیر

از دست اين حميد!!آقا از آنجا که شما يه فروند بيشتر نميخوای و از آنجا که احتمالاً سيل نامه و تقاضا به سمت شما سرازير ميشود !خواهشمند است يکی را انتخاب فرموده و مابقی را به ادرس پست الکترونيک اينجانب دايورت فرماييد!با تشکر!

سعید

مجبورم قبول کنم - مراجع حضوری قبول می کنيد؟

امير

می دانی جلال جان؟ من واقعا همواره به حسن توجه شما به آن بخش مغفول از جامعه که از آن به ظرايف لواطف ضعفا(ضعايف) و غيره نام برده می شوند حسوديم شده! البته می دانی که خودم شخصا علاقه مند پررويی هستم ولی چون عکس ۶*۴ ندارم و ايضا ر. ک. به نامه وارده حميد خان نمی توانم با شما ازدواج کنم. اصرار هم نفرماييد!

ع.ش.ق

کپی از تمام صفحات شناسنامه يادت رفت ;)

هري هالر

جلال جان! مديونی اگر دوتا پيدا نکنی! به هر حال رفاقت به درد همين روزها می خورد!

راحله

اووووووووه ! چه خبره اينجا . اونقدر در حقت خواهری نکردم که خودت دست به کار شدی ؟ ولی با اين شرايط کسی پيدا نميشه ، يکی از همين رفقاتُ بگير .

mina

والا به خدا.يکی نيست به اين جلال بگه تو اين همه خواهر داری اراده کنی برات آستين بالا می زنن. (اين برای اينکه بگم با راحله خانم موافقم) بعد هم خيلی کم توقع هستيد جناب داداشی خودمونیم ها!

مهدی

همه ی مسایل و معضلات حل است فقط این خودرو مدل بالاتر از ۱۳۸۰ شمسی باشد یا قمری ؟ چون این مسله ی کمی نیست چرا که ترجیح می دهی« روی آفتاب و مهتاب را ندیده باشد »

mahdi

داداش ميگم اگه شوهر کنی بهتره ها. زودتر می ری خونه بخت.