وزغ گلم !!!

دوستم گفت :
تا به شاهزاده‌ي روياهايت برسي ، توي راه بايد چندين وزغ را ملاقات کني !
گفتم :
يعني وزغ‌ها هم گاز مي‌گيرند ؟!

/ 10 نظر / 4 بازدید
حميد

نازنين من! مگر شاهزاده روياهايت در مرداب زندگی می کند که برای رسيدن به او بايد از ميان وزغها بگذری؟ ......... بجای اين شاهزاده های تيزدندان!، شاهزاده ای را در آسمان نشان کن! .... آخر می دانی؟ راه آسمان از ميان ابرها می گذرد، ابرهای پاک و سپيد و نرم. از ميان ابرها و از کنار ستارگان و مــــــــاه! / راستی شاهزاده تو در کدام ستاره چشمک زن زندگی می کند؟

امیر

سیر...سیرم .کاشکی زودتر بیاد...

giti

من پيش وزغ ها پارتی دارم! غلط کردن چپ بهت نگاه کنن داداش! ..... ولی حميد چه فرقی ميکنه شاهزاده ات کجا باشه؟ مهم اينه که تو ميخوای پيداش کنی!چه توی مرداب!چه توی دل ماه!چه روی قله کوه!

حميد

شاهزاده ای که توی مرداب زندگی می کنه، کم کم بوی مرداب می گيره؛ توی مرداب آدم از سکونت می گنده، هر دست و پايی هم که بزنی، بيشتر فرو ميری ... ... من دوست دارم معشوقم توی آسمونا باشه تا وقتی نگاهش می کنم، سرم بالا باشه !

جلال

شاهزاده ی رویای من زیبا بود ... ولی وقت وصال گازم گرفت ! فعلا توی ترک شازاده ام !

zahra

سلام ...اين هم حرفيه !...ستاره تون كدومه؟

سيامك

من هم می گويم عشق بايد عشق باشد ، شاهزاده شاهزاده ! حال هر جا که باشد . اصلا می دانی ! گوهر شبچراغ را هميشه از توی لجن پيدا می کنند !!! من دلم نور می خواهد خواه از ستاره ای خواه از دل مرداب ! مهم اين است که نور باشد و واقعی ! من يک ستاره دور از دست نمی خواهم ، دلم می خواهد گرمايش را روی دستم ، تنم و دلم حس کنم ! همين ! انتظار زياديست ؟! شاد باشی

giti

واقعاْ مهم بودنشه...شايد هم نبودنش...ولی توی همين نبودنش هم يه نور هست!

جلال

ستاره ... مگه ستاره ای تو آسمون شهر ما مونده ؟!!!

آلبوم بی عکس

سلام.وبلاگ جالبی دارين.خسته نباشيد.وقت کردين سری به کلبه ما هم بزنيد.موفق و مويد باشيد.قربانت.بای.راستی لينک يادتون نره ه ه ه ه