در هجو آن عزيز (!) - ۲

سلام .
*
فکر کرده‌اي خيلي خوشگلي ، نکبت ؟! چند بار که گفتيم : « فداي ابروهاي کماني‌ات » و « الهي من فداي اون چشماي ميشي‌ت بشم » و « چقدر دستات لطيف و نازکن » ، به خودت گرفتي و باورت شد ؟ حقيقتش ، آن ابروهاي مزخرف و نازک ، اصلا به چشم نمي‌آيند که بخواهند کماني باشند ... آن هم از چشم‌هاي وق‌زده‌ات ، که مثل گرگ تيرخورده هي مي‌چرخند و تازه ، توي چشم چپت ، يک انحراف هم هست ، نکبت ! گمان کردي خيلي خوشم مي‌آمد از آن انگشت‌هاي مثل ني نوشابه‌ات ؟! نه‌خير ! فقط خوشحال بودم که انگشتري هديه‌ي روز تولدت - تولد که چه عرض کنم ، پس افتادنت ! - خيلي گران درنيامد .
تو از همان اول هم قيافه‌اي نداشتي ؛ رفتي و خدا تومان دادي و بيني کج مثل خرطوم فيلت را عمل کردي و شد مثل منقار بوقلمون ... ابله ! خبر نداشتي که با رفقا چقدر پشت سر مسخره‌ات مي‌کرديم ؟! « کامي » مي‌گفت : « اين حالا ناز بانويي که قبلا سکينه سلطان دماغو بود ، اگر جراحي نمي‌کرد ، قيافه‌اش را بيشتر مي‌شد تحمل کرد » ؛ خاک بر سر ! آن مانتو بود که تو مي‌پوشيدي ، يا بال خفاش ؟ تو همين‌طوري هم شبيه کلاغ بودي ، ديگر لازم نبود - به قول خودت ، البته - صد و هشتاد هزار تومان بدهي که از ترکيه برايت بياورند ... نه که خيلي هم خوش‌هيکلي ، آن هيکل قناست را بيشتر کردي اسباب خنده‌ي مردم ؛ نادان ! آن خنده‌ها و تملق‌ها از سر مسخره بود ، نه تاييد !
هه هه ! ديگر از دستخط و اشعار جفنگت چه بگويم ، هان ؟ مزخرفات ناموزونت را مي‌دادي به پاپا و مامي‌ات تا بخوانند و چون نمي‌فهمند ، به‌به و چه‌چه کنند ... تو خيال مي‌کني حماسه خلق مي‌کني ؟! ... تو که بلد نيستي جاي قافيه قبل از رديف است ، تو که از وزن هيچي حالي‌ات نمي‌شد ، مرض داشتي « سعادت درک احساسات الهام‌شده‌ات » را به زور به همه بچشاني ؟! با آن صداي زنگ‌دارت ، که هر کس مي‌شنيد فکر مي‌کرد يک قوطي کمپوت خالي را جوي آب دارد مي‌برد ... حالا چون آن بچه خرپول سوسول - آن دوست جانت ، سوزي بود ، سوسي بود ، که بود ؟! - يکي‌ دو بار از سر چاپلوسي گفت : « صدات گرمه ، عزيزم ! » ، بايد مخ همه را دايما خراش مي‌دادي ، نکبت ؟
پس بگذار اين حرف را بگويم که ماه‌هاست عقده‌ي گلويم شده ؛ من هر وقت که مي‌بوسيدمت ، چندشم مي‌شد ؛ آن‌قدر پودر و رنگ و روغن و گچ به خودت مي‌ماليدي که تا دو روز ، پس‌مانده‌شان را تف مي‌کردم . خجالت نمي‌کشي مثل دلقک‌هاي سيرک بزک مي‌کني ؟!
...
عکس‌هايت را - آن‌هايي را که نسوزانده‌ام - مي‌فرستم با اي‌ميل ؛ تو هم نامه‌هايم را برگردان که متن‌هايشان را بدجوري لازم دارم .
خدا نابودت کند ، نکبت !

/ 6 نظر / 3 بازدید
شیدا

جلال جان دوست عزيزم احساست رو درک می کنم و مرگ رو هم خیلی خوب می شناسم ولی فکر می کنم خیلی داری تند می روی خواهش ميکنم مطالب رو اینطور ننويس .. چيزی که بيشتر از همه به اون نياز داری يک مقدار آرامش است تا بتوانی خوب فکر کنی ... هر چقدر دنيا رو سخت بگيری اونهم به تو بيشتر سخت می گيرد .. تنها کاری که می توانم برايت بکنم دعاست ..

behrooz

جلال سلام چيزی برای گفتن ندارم

سيامك

از طرف طرف مربوطه !!!!: خسته نباشي ! خوش گذشت !! ولي من هنوز هنوز هنوز عاشق تو هستم !!! بيش از ديروز كمتر از فردا ... جواب شما ؟! يا حق !

zahra

salam ...kheili jaleb bood fekr konam taraf age be khoone zovghmarg beshe !!!shad bashyd

فائزه

جلال ميدونم حالت زياد رو فرم نيست ولی چرا فحش ميدی؟؟؟

fariba

خيلی باحال بود داداش......... موفق باشی