سلام به خودم و سایه‌ام که این‌جا را همیشه می‌خواند !!!

سلام ... خوشحالم که نمردم و بالاخره اين فرزند بی‌نوايم را ديدم ... نامردهای استکباری ! يکی نيست به این هکرهای پدرسوخته بگويد مگر شما خودتان اينترنت نداريد که به بابای ما هجوم می‌آوريد ؟!
*
احتمالا به زودی يا به بلاگ‌اسپات مهاجرت خواهم کرد ، يا همين ويرانه را سر و سامانی خواهم داد . اما چه کنم که عرضه‌ی طراحی ندارم ... منم و اين سفره‌ی خالی ؛ هر که نان خشک می‌خواهد بيايد جلو !
*
می‌خواهم متنی بنويسم درباره‌ي آدم‌های احمق خيرخواه ... احتمالا نامش را هم می‌گذارم « عرعرهای خالصانه » ! حدس می‌زنم کار جالبی در بیاید . اگر پیشنهاد بهتری برای نامش به ذهنتان می‌رسد ، بی‌نصیبم نگذارید .
*
دوستان خوب هفته‌نامه‌ی تماشاگرنمایان ، این هفته آخرین شماره‌ را منتشر کرده‌اند ... سری به آن‌جا بزنید و بخوانیدش ... تا چند روز دیگر ، همین رفقا می‌خواهند دوهفته‌نامه‌ی هفت‌سنگ را منتشر کنند ؛ با برنامه‌ریزی و طراحی و حتما متن‌هایی بهتر . چشم به‌راهش می‌مانم .
*
مسعود بهنود را سال‌هاست که می‌شناسم ... روزنامه‌نگاری که هر عقیده‌ای دارد ، لااقل به معنای واقعی یک ژورنالیست است و نثرش با اشرافی که بهد تاریخ معاصر ایران و جهان دارد ، همیشه مسحورم کرده ... دیدن وبلاگش مطمئنا خطری برای شما ندارد !
*
همین ... راستی جهارشنبه که در تهران بغض آسمان شکست ، بغض من هم شکست ؛ او یک‌روز گریست و من یک ربع ساعت ! ... خدا کند هیچ‌وقت بغض‌ها در گلوی آدم نمانند ، چون بدجوری سنگین می‌شوند و دق‌مرگت می‌کنند ! راستی دیشب سیمای مبارک (!) « عصر جدید » را از « چارلی چاپلین » پخش کرد - لابد به بهانه‌ی زدن پوزه‌ی استکبار بی‌شرف ... اما همین را تنها می‌گویم که معنای واقعی طنز اجتماعی را در تکه‌تکه‌ی آن صحنه‌ها می‌شود دید : پارچه‌ی قرمز رنگی را که از پشت کامیون حمل آهن افتاده بود ، وقتی چارلی تکانش داد ، ناگهان پلیس‌ها علامت حزب کمونیست دانستند و بر سرش ریختند و به عنوان سردسته‌ی آشوب‌گران او را دستگیر کردند ! نماد بی‌نوایی آدم‌ها که گاه همه حرفی را از آن‌ها استنباط می‌کنند ، مگر حرف دلشان را ؛ حتی اگر آن حرف دل ، قار و قور شکم گرسنه‌شان باشد !
*
حالا همین ! شما را به همان وقتی که برای خواندن این اباطیل خرج کرده‌اید ، سوگند (!) می‌دهم که نظرتان را بنویسید !


/ 9 نظر / 3 بازدید
لولک

سلام...رسیدن به خیر

zahra

salam ...khoshhalam ke baz mitoonam neveshtehatoon ro bekhoonam ....oon matlaby ham ke goftyd be nazaram soojeie jalebyie , baram jalebe bebinam chy minevysyd ... hatman baz sar mizanam ... baratoon arezooie movafaghyiat mikonam

فائزه

بابا خونتون كه دوباره سروسامون گرفت.ولي جون به جونش كنن جوات ميباشد.حالا من ميگم بيا تا برويم از اين ولايت ننه!!!!!!!!

reza

salam bia inam nazar naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaazzzzzzzzzzzzaaaaaar

hifenoon

سلام جلال

hifenoon

خوبي جلال

سيامك

آقا چاكريم !! قسم مي دي آدم مجبور مي شه يه چيزي بنويسه !! ننوشتن من يكي را به حساب تنبلي مزمن بذار . خوش باشي و شادان

Hunter

salam baradar jigar!

فائزه

آهاي بچه معلوم هست كجايي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟