وقتی آدم فقط برادر بزرگ‌تر باشد، مزدش هم فقط می‌شود حمالی!

/ 10 نظر / 3 بازدید
ابلیس همیشه عاشق

روزها يكي پس از ديگري مي آيند و مي روند و تنها خاطراطي را از خود به جا مي گذارند. يك روز آسمان آفتابي و روز ديگر ابريست. يك روز باد غارتگر خزاني مي وزد و يك روز سفيدي برف همه جا را پر مي كند. اما من هر روز را با آرزويي كهنه و اميدي تازه شروع مي كنم و به انتظار فردايي ديگر چشم به راه تو هستم. چشم به راه تو هستم كه بيايي و مژده بهار را به باغ آرزوهايم بدهي بيايي و ... منم آپ کردم منتظرم .......

امير

يک) اين اراجيف چيه کامنت می‌خوره؟! دو) وبلاگ من در نهايت سلامت عقل در وسط امتحانا به‌روز شد. سر بزن!! سه) آدم اگر برادر بزرگتر باشد خيلی زودتر چيزی را که من و تو حرفش را شنيده‌ايم مزه مزه می‌کند!!!

برادر بزرگ‌تر!!

سلام برادر کوچيکه!! روزها يكی پس از ديگری می‌آيند و می‌روند و تنها «خاطراطی» را از خود به جا می‌گذارند. ... چشم به راه تو هستم كه بيايی و مژده بهار را به باغ آرزوهايم (!)بدهی بيايی و ... منم بالاخره آپ می‌کنم! منتظرم

امیر

شورای مزد تعيين کرده ديگه!

ليلی

ولی از اونجاييکه من کوچيکه هستم، يه جا توی يه قهوه خونه خوندم که(!):سگ در خونه باش! اما بچه ی کوچيک خونه نباش! (فکر کنم برادر بزرگتر بودن بهتر باشه ها!)

مهدی

مزذ آن گرفت جان برادر بزرگه (؟!)

تسنيم

سلام. ببين اخوی ! هر کار کردم نشد ايندفعه برات کامنت نذارم. راستش آوازه ی مناقصه شما به ما هم رسيده بود ولی بنا به دلايلی ظاهرا دير رسيديم. اما ميگن ماهی رو ... در هر صورت ميخواستم بگم اگه کارخونه ای رو پيدا کردی که چنين سفارشاتی ! رو در اسرع وقت! تحويل ميده مارو هم خبر کن ! مشتری هستيم جدآ ! در ضمن آرزوی سلامتی کامل دارم. يا حق.

راحله

من و خواهرم هميشه آرزو ميکرديم يه برادر بزرگتر داشته باشيم که شبا آشغالا رو بذاره دم در !

راحله

البته شما بعد از به کار بردن اون کلمه بايد آخرش می گفتيد : دور از جون !