عصر ...

سلام.
*
عصر عاشوراست . کمي از ظهر گذشته ... گمانم همين لحظه‌ها بوده که ديگر غروب خونين را به نام حسين (ع) ثبتش کرده‌اند ! من ، هميشه غم اصلي را ساعات بعد از شهادت امام و يارانش مي‌دانم .
نگاهي به « عصر عاشورا »ي محمود فرشچيان که بيندازي ، همه‌ي آن چهره‌هاي غم‌زده و چشمان عجيب اسبي زخمي ـ که گويي شرمنده است از ... .
*
هفت‌سنگ دهم منتشر شده است ؛ اين شماره ويژه‌ي محرم شده و متن‌هايي خواندني در خود دارد ؛ ستون ويژه‌ي محرم ، مناجاتي زيبا در سرمقاله ، عاشقانه‌ي خواندني سيامک عزيز ، گفتگو با فرشته‌اي به نام ... ، و ستون من که از نوشته‌هاي دلچسب خودم مي‌دانمش .
قرار است استثنائا هفت‌سنگ يازدهم را يکم فروردين ـ يک هفته‌ي ديگر ـ و ويژه‌ي نوروز منتشر کنيم .
*
استاد منوچهر احترامي مي‌گفت : ديوانه‌اي مي‌شناختم که هر روز سطلي را با يک سوراخ در کف پر از آب مي‌کرد و آن‌قدر راه مي‌رفت تا آب تمام شود .
گاهي حس مي‌کنم مي‌شوم عين همان ديوانه ... آن‌قدر لحظه‌هايم را بي‌توجه مي‌گذرانم تا ظرف حوصله‌‌ام هم خالي بشود ... بعد چند وقتي سرگرم عزاي لحظه‌هاي عزيز مي‌شوم‌ !

/ 5 نظر / 3 بازدید
م.ح.سياوش

« ... و ستون من که از نوشته‌هاي دلچسب خودم مي‌دانمش . » بابا يه کم خودت رو تحويل بگير تو رو خدا !

giti

سلام...مانکن شدن به چه دردی می خوره اصلاْ؟؟؟....بعدترش هم اينکه مگر پشت دستم رو داغ کنم شبيه دندون های مورچه ميشه؟...نه!اين ها جای داغ نيست!.....هفت سنگتون هم خيلی نازه!...ستون تو هم يه جورهايی نانازه!

yas

سلام...با پايينی موافقم البته در مورد هفت سنگ

گل کو

این آقای سیاوش راست میگه ها!!!

اشکان

سلام...عزای لحظه های عزیز!...متشکرم یا حق