به‌قول عباس: ستاره‌ی من نيست...

ستاره؟

خودم دیده‌ام که بهار دارد می‌آید؛ صدای پای بهار را خودم شنیده‌ام ... دروغ نمی‌گویم، به شکوفه‌های ریز درخت‌های کوچه‌مان قسم!
حالا تو هی بنشین و ناله و نفرین و غیره کن؛ ستاره‌ها که درآمدند، سهمت را از آسمان می‌چینم و می‌گذارم کف دستت! خيلی خوب ... چند تا شکوفه هم روش؛ راضی شدی؟ حالا می‌مان... حالا می‌روی ديگر؟

/ 5 نظر / 5 بازدید
امیر

بلند شو صبح شده.... ديگه لنگ ظهره.... ديشب تو خواب هی می گفتی : بهار... شکوفه ...ستاره...بلند شو ... صبح شده

sosan

سلام ... باز هم چيزی نوشته ای که بد جوری بتن آرمه ميره لای درزش!!! چی بگم؟؟ راستی ... نيستی ... اميدوارم ازم قهر باشی اين بهتره تا اينکه فراموشی گرفته باشم!!!

mina

جلال. بهار و شکوفه و ستاره بی معنی هستن بدون خاطره ها.ازم نخواه خاطره هامو فراموش کنم. من بدون اونا هيچی نيستم. توی هيچ جای تاريخ حرفی از پارک نياوران و يه شب خيلی خيلی سرد نمی زنن. اما ذهن و دل من اين موضوع رو برای هميشه ثبت کرن و هر از گاهی به يادم ميارن که .... يکی اهميت می ده.... و خيلی خاطرات ديگه از بهترين و شايد بدترين روزهام. نخواه که خاطراتم رو به سطل آشغال بسپارم. ... تو اهميت می دی نه؟

ashenaa

ستاره اباث آقا را كه قرار شد جناب سروان پيدا كند.شما چرا آلمايزر گرفتيد ستاره تان را گم كرديد؟همين دور و بر هاست نگران نشويد صبر كنيد شب كه شد و آفتاب چشمتان را نزد پيدايش مي كنيد.